Розвиток ключових компетентностей учнів на уроках фізики і астрономії в інклюзивних групах ДНЗОЦПТО

Виховна робота

Виховна година про ім,я людини
https://drive.google.com/a/ocpto.net/file/d/0B8CCA429iI2JUUFyNzZVSEtEVzA/view?usp=sharing
Виховна година "Творити себе..."
https://drive.google.com/a/ocpto.net/file/d/0B8CCA429iI2Ja19hSGpJZF85aTQ/view?usp=sharing
Презентація до виховної години "Творити себе..."
https://drive.google.com/a/ocpto.net/file/d/0B8CCA429iI2JY28zaHhMbmtXNkk/view?usp=sharing


Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття,

І голос твій нам душі окриля.
Василь Симоненко
Віддати належну шану, згадати не просто не злими, а сповненими гордістю і захватом словами, начитатись Кобзаревих віршів зібрались 10 березня 2017 року учні групи №11 ДНЗ ОЦПТО.
Класний керівник групи представила юнакам ювілейне видання Кобзаря, присвячене 200-річчю від дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Розглядаючи книгу учні відзначили, що в ній представлено не лише літературну творчість великого поета, а й художню. Особливу увагу юних читачів привертали ілюстрації, якими оформлено кожну сторінку.
Неповторні враження отримали слухачі від декламування Кобзаревого заповіту, що супроводжувалось жестовою мовою у виконанні Бондаренка І.В. (запис Інституту кібернетики імені В.М.Глушкова НАН України 2014 року).
Шевченківськими рядками «У своїй хаті - своя правда і сила, і воля» наставниця закликала молодь – майбутнє неньки України - вивчати істинну історію своєї Батьківщини аби бути гідними нащадками полум`яного патріота, безстрашного, невтомного співця волі, правдолюбивого митця, всесвітньо відомого і шанованого Кобзаря.






"Я обираю життя"
З метою профілактики вчинення навмисних самоушкоджень та суїциду, для учнів 1-курсу групи 11 ДНЗ ОЦПТО 17 лютого 2017 року було проведено годину спілкування під гаслом "Я обираю життя".
Переконливим стартом слугувало знайомство з заповідями Матері Терези. Перші заклики настоятельки коментувала класний керівник, а далі все більше юнаків долучалось до обговорення почутого. Кожного разу робили висновок, що життя - найвища цінність, що людина має творити добро, любити, насолоджуватись життям та отримувати задоволення від своїх власних вчинків.
Калейдоскоп синонімів до слова "ЖИТТЯ" , підібраних юнаками був нескінченним: мрія, обов'язок, надбання, виклик, багатство, таємниця, труднощі, удача, боротьба, пісня, можливість, краса, безодня невідомого. Варто вміти все це розгледіти.
Охочі учні засвідчували свої переконання відбитками руки поруч з гаслом зустрічі.





І хто ми є?
Усі усім мільйони.
А хтось комусь
Однісінький один.
Ліна Костенко
Рушійною силою діяльності людства є ЛЮБОВ.

А найдієвішою її складовою – КОХАННЯ.
Про значення почуттів, про їх цінність та про історію походження свята закоханих говорили сьогодні на годині спілкування учні групи №11 ДНЗ ОЦПТО з класним керівником Задорожною О.О. Переглядали анімаційний фільм-легенду про Святого Валентина, уривок художнього кінофільму «Таємниці кохання», читали вірші Ліни Костенко та лист доньці від Альберта Ейнштейна, досліджували традиції святкування у різних країнах та вчилися освідчуватись у коханні різними мовами світу, практикували це мовою жестів (цей жест вивчили всі учні групи).

І, звичайно, готували вітальні листівки – валентинки. Дівчата, чекайте! Юнаки дуже старались.








Ми не безліч стандартних «Я»
Ти знаєш, що ти — людина?
Ти знаєш про це чи ні?
Усмішка твоя — єдина,
Мука твоя — єдина,
Очі твої — одні.
Василь Симоненко
03 лютого 2017 року для учнів 1 курсу групи №11 ДНЗ ОЦПТО класним керівником Задорожною О.О. було проведено годину спілкування на морально-правову тематику під гаслом «Ми не безліч стандартних «Я». Окрім ознайомлення учнів з основними питаннями законодавства щодо підлітків та молоді та виховання в учнів правової свідомості, наставниця прагнула донести до свідомості учнів, що найвищою цінністю Всесвіту є ЛЮДИНА. І кожен з них є неповторним представником людства, з унікальними, лише їм притаманними здібностями, рисами характеру, зовнішності. Питаннями про права та обов’язки вихованців, рядками віршів Василя Симоненка («Ти знаєш, що ти – людина?», «Я», «Як він ішов») Оксана Олександрівна намагалася розвивати інтерес учнів до читання літератури: художньої, на правову тематику, за вподобаннями.
Креативним підсумком спілкування було виготовлення учнями листівок, що свідчать про різноманітність наших «Я».









Немає коментарів:

Дописати коментар